({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

2019'UN EN İYİ MARKASI

Mart 27, 2019

MART 2019 - Yıllardır sürücülerin ilk tercihi olmayı başaran LIQUI MOLY, 'Motorrad' dergisi ödüllerinde ilk kez zafer kazandı. Üstelik büyük bir farkla...

Her yıl olduğu gibi bu yıl da otomobil endüstrisinin merakla beklediği okuyucu anketleri sonuçları gelmeye başladı. 'Auto Motor und Sport', 'Auto Zeitung' ve 'Motorrad' dergilerinin milyonlarca okuyucusundan en iyi yağ markası için oy kullanması istendi. Sonuç ezici oldu. Rakiplerini açık ara geride bırakan yılın markası LIQUI MOLY oldu. LIQUI MOLY yönetici Ortağı Ernst Prost “Ürünlerimize güven duyan araç sürücülerine teşekkür ediyoruz” dedi.

HEDEF 2020

Prost şöyle devam etti: “Yüksek kaliteli ürünler üretmek bir şey. Bu aynı zamanda bu kaliteli araç sürücüleri tarafından tanınmasının bir başarısı. LIQUI MOLY, Auto Motor und Sport ve Auto Zeitung dergilerinde imrenilen okuyucuların ödülünü kazandı. Bu başarıya ulaşmak için her gün daha sıkı çalışıyoruz. Bu yüzden bizi dinlenirken görmeyeceksiniz. Amaç açık bir hedef: 2020'de en iyi petrol markası olarak seçilmek istiyoruz, böylece arka arkaya onuncu kez bu başarıya ulaşmış olacağız.”

BOL ÖDÜLLÜ BİR YARIŞ

LIQUI MOLY, anketlerde araç bakım ürünü kategorisinde, hem “Auto Zeitung” hem de “Auto Motor und Sport” dergilerinde ikinci sırada yer aldı. İlk defa, LIQUI MOLY, bu yıl Avrupa'nın en popüler motosiklet dergisi 'Motorrad'da okur ödülünü kazandı. Ernst Prost, “Bu, motosiklet sürücülerinin yağımızı en iyi şekilde değerlendirdiği anlamına geliyor” dedi.

Okur anketleri önümüzdeki aylarda Almanya ve Avusturya'da başlayacak olan geniş çaplı reklam kampanyasının sinyali oldu. Yarışmacılarının her birinin 40 bin Euro değerinde birçok ödülün yanı sıra üç Mercedes-Benz CLA Atış Freni aracından birini kazanabileceği prestijli LIQUI MOLY yarışması nisan ayında başlayacak. LIQUI MOLY ürünlerini satın alan herkes, fatura veya makbuzuyla yarışmaya katılabilir. Bu yarışma yıl sonuna kadar devam edecek.