({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
RSS

Haberler

AĞUSTOS 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını okurlarıyla paylaştı. Dergide Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletindeki Hockenheim'da düzenlenen yarışlar kapağa taşındı.
TEMMUZ 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. Derginin bu ayki kapak konusuysa şirketin sponsorluğunu üstlendiği Bundesliga Hentbol Ligi oldu.
MAYIS 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. 'Savaş ölüm, barış hayattır' sözlerini öne çıkaran derginin sunuş yazısında LIQUI MOLY yönetici Ortağı Ernst Prost, uluslarası gelişmelere değiniyor.
NİSAN 2019 - Otomotiv endüstrisi sektöründe dünyanın en büyük üçüncü fuarı “Automechanika Istanbul” 4 -7 Nisan 2019 tarihleri arasında ülkemiz üreticilerine bir kez daha tüm gücünü dünyaya gösterme fırsatı sundu.
NİSAN 2019 - Liqui Moly'nin geleneksel bölgesel distribütörler toplantısı 8-9 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Bomonti Hilton Otel'de yapıldı.
NİSAN 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin Nisan 2019 sayısı çıktı. Başta kış sporları olmak üzere pek çok alanda sponsorluk faaliyetlerini artırarak devam eden Almanya’nın en popüler motor yağı devi, yeni sayısında markasını tanıtan olağanüstü yetenekleri okurlarla buluşturuyor.
MART 2019 - Yıllardır sürücülerin ilk tercihi olmayı başaran LIQUI MOLY, 'Motorrad' dergisi ödüllerinde ilk kez zafer kazandı. Üstelik büyük bir farkla...
MART 2019 - Frankfurt ve Shanghai'dan sonra dünyanın en büyük üçüncü otomotiv fuarı olan Uluslararası Automechanika İstanbul için geri sayım başladı.
MART 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin Mart 2019 sayısı çıktı. Satışlarını artırmak için pek çok yarışa milyonlarca euro yatırım yapan Almanya’nın en popüler motor yağı markası, yeni sayısında bu yatırımlarını okurlarla paylaşıyor.
ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY 2019 mali yılında sponsorluk ve reklam faaliyetlerine özel bir sayfa açıyor: Alman motor yağları ve katkı maddeleri uzmanı, MotoGP, dünya hentbol şampiyonası ve buz hokeyi dünya şampiyonasının ardından Formula 1'e de giriyor.