RSS

Haberler

Otomatik şanzımanlı veya otomatikleştirilmiş mekanik şanzımanlı (yarı otomatik) araç sayısı giderek artıyor. Dünya çapında üç onaylı araçtan ikisi bu teknoloji ile donatılmıştır. LIQUI MOLY, çift kavramalı şanzıman yağı 8100'ü tam da bunun için geliştirildi. Şimdi başarılı bu ürünün kullanım yelpazesi daha da genişledi ve neredeyse tüm ıslak çift kavramalı şanzımanlarda kullanılabilir.
Bu düşük viskoziteli, birinci sınıf motor yağı, maksimum yakıt tasarrufu potansiyeli ve yüksek motor koruması sunuyor
Toplamda, LIQUI MOLY Özel Jant Temizleyici olası 200 puan üzerinden 173 puan aldı ve böylece en önemli Alman otomobil ticareti dergilerinden birinde fiyat-performans Zaferi'ni elde etti. Etkileyici etkisini kendiniz görün ve inatçı fren tozuna ve zahmetli fırçalamaya elveda deyin.
Otomobil kimyasalları uzmanı şirket, tam elektrikli araçlara yönelik ürün yelpazesine EV 200 akü soğutma sıvısı ekledi
Türkiye'de Karavanla hayat yıl boyunca mümkün olsa da baharın gelişiyle birlikte kullanım giderek artıyor.
LIQUI MOLY, giderek artan yakıt fiyatlarının cüzdanınıza olan etkisini azaltmaya yardımcı olabilir.
Motor yağı ve katkı uzmanı Liqui Moly karında sıçrama; kazanç yine de pandemi öncesi seviyenin altında!
İlk kez 100.000 tondan fazla yağlayıcı üretildi; geçen yıla göre % 27 artış sağlandı!
2021 Türkiye Ralli Şampiyonası 6.ayağı olan 41. İstanbul Rallisi soncunda ekibimiz BURAK ÇUKUROVA - VEDAT BOSTANCI sezon şampiyonluğunu ilan etti!
Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda, Spor Toto, Evofone, 41 Burda AVM, TGI Fridays, Auto Club, Fora Takip ve Power APP katkılarıyla düzenlenen rallide takımlar kıyasıya mücadele etti.