RSS

Haberler

Automechanika İstanbul 2024 Fuarına katılamadıysanız, kısa bir tur için videomuzu izlemelisiniz :) Bizden haber almak için lütfen beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın!
23.MAYIS 2024 - Otomotiv endüstrisi sektöründe dünyanın en büyük üçüncü fuarı “Automechanika Istanbul” 22 -26 MAYIS 2024 tarihleri arasında ülkemizde otomotiv sanayisinin büyüklüğünü tüm gücünü dünyaya gösterme fırsatı sundu.
LIQUI MOLY, modern yeni nesil dizel yakıtlarda bile tortu ve aşınmanın meydana geldiği konusunda uyarıyor!
Üç yeni katkı maddesi dolum tesisi maksimum üretim kapasitesini yüzde 40 artırıyor.
LIQUI MOLY, 15 - 17 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında, ticari olmayan denizcilik ekipmanlarına yönelik dünyanın en büyük B2B ticaret fuarında denizcilik ürün yelpazesini sergileyecek
Yağlayıcı, aşınma koruyucu, pas koruması, su itici ve kontak spreyi bir arada mı? Test edilen on iki yağdan sadece ikisi gerçekten çok işlevli olarak seçildi. Şampiyon ise performans ve fiyat açısından en iyisi olan: LIQUI MOLY LM 40 çok fonksiyonlu sprey
Otomatik şanzımanlı veya otomatikleştirilmiş mekanik şanzımanlı (yarı otomatik) araç sayısı giderek artıyor. Dünya çapında üç onaylı araçtan ikisi bu teknoloji ile donatılmıştır. LIQUI MOLY, çift kavramalı şanzıman yağı 8100'ü tam da bunun için geliştirildi. Şimdi başarılı bu ürünün kullanım yelpazesi daha da genişledi ve neredeyse tüm ıslak çift kavramalı şanzımanlarda kullanılabilir.
Bu düşük viskoziteli, birinci sınıf motor yağı, maksimum yakıt tasarrufu potansiyeli ve yüksek motor koruması sunuyor
Toplamda, LIQUI MOLY Özel Jant Temizleyici olası 200 puan üzerinden 173 puan aldı ve böylece en önemli Alman otomobil ticareti dergilerinden birinde fiyat-performans Zaferi'ni elde etti. Etkileyici etkisini kendiniz görün ve inatçı fren tozuna ve zahmetli fırçalamaya elveda deyin.
Otomobil kimyasalları uzmanı şirket, tam elektrikli araçlara yönelik ürün yelpazesine EV 200 akü soğutma sıvısı ekledi