({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
RSS

Haberler

MAYIS 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. 'Savaş ölüm, barış hayattır' sözlerini öne çıkaran derginin sunuş yazısında LIQUI MOLY yönetici Ortağı Ernst Prost, uluslarası gelişmelere değiniyor.
NİSAN 2019 - Otomotiv endüstrisi sektöründe dünyanın en büyük üçüncü fuarı “Automechanika Istanbul” 4 -7 Nisan 2019 tarihleri arasında ülkemiz üreticilerine bir kez daha tüm gücünü dünyaya gösterme fırsatı sundu.
NİSAN 2019 - Liqui Moly'nin geleneksel bölgesel distribütörler toplantısı 8-9 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Bomonti Hilton Otel'de yapıldı.
NİSAN 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin Nisan 2019 sayısı çıktı. Başta kış sporları olmak üzere pek çok alanda sponsorluk faaliyetlerini artırarak devam eden Almanya’nın en popüler motor yağı devi, yeni sayısında markasını tanıtan olağanüstü yetenekleri okurlarla buluşturuyor.
MART 2019 - Yıllardır sürücülerin ilk tercihi olmayı başaran LIQUI MOLY, 'Motorrad' dergisi ödüllerinde ilk kez zafer kazandı. Üstelik büyük bir farkla...
MART 2019 - Frankfurt ve Shanghai'dan sonra dünyanın en büyük üçüncü otomotiv fuarı olan Uluslararası Automechanika İstanbul için geri sayım başladı.
MART 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin Mart 2019 sayısı çıktı. Satışlarını artırmak için pek çok yarışa milyonlarca euro yatırım yapan Almanya’nın en popüler motor yağı markası, yeni sayısında bu yatırımlarını okurlarla paylaşıyor.
ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY 2019 mali yılında sponsorluk ve reklam faaliyetlerine özel bir sayfa açıyor: Alman motor yağları ve katkı maddeleri uzmanı, MotoGP, dünya hentbol şampiyonası ve buz hokeyi dünya şampiyonasının ardından Formula 1'e de giriyor.
YENİ SAYI ÇIKTI! 08.02.2019
ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. 'Hentbol ateşi'ne özel sayfaların ayrıldığı derginin bu sayısında ayrıca sektörden en son haberlere, kış sporlarına, yeni çıkan ürünlere de yer veriliyor.
ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY Bathurst 12 Saat, ocak ayının son günü yapıldı. Avustralya'daki dayanıklılık yarışıyla beraber petrol ve katkı uzmanı LIQUI MOLY için de yeni sezon başlamış oldu. Pazarlama Direktörü Peter Baumann, “Bu yarışlardaki varlığımız elbette Avustralya’daki işlerimizin tanıtımına yardımcı oluyor, ancak aynı zamanda dünya çapında da bir etki bırakıyor” diye konuştu.