RSS

Haberler

NİSAN 2019 - Liqui Moly'nin geleneksel bölgesel distribütörler toplantısı 8-9 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Bomonti Hilton Otel'de yapıldı.
NİSAN 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin Nisan 2019 sayısı çıktı. Başta kış sporları olmak üzere pek çok alanda sponsorluk faaliyetlerini artırarak devam eden Almanya’nın en popüler motor yağı devi, yeni sayısında markasını tanıtan olağanüstü yetenekleri okurlarla buluşturuyor.
MART 2019 - Yıllardır sürücülerin ilk tercihi olmayı başaran LIQUI MOLY, 'Motorrad' dergisi ödüllerinde ilk kez zafer kazandı. Üstelik büyük bir farkla...
MART 2019 - Frankfurt ve Shanghai'dan sonra dünyanın en büyük üçüncü otomotiv fuarı olan Uluslararası Automechanika İstanbul için geri sayım başladı.
MART 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin Mart 2019 sayısı çıktı. Satışlarını artırmak için pek çok yarışa milyonlarca euro yatırım yapan Almanya’nın en popüler motor yağı markası, yeni sayısında bu yatırımlarını okurlarla paylaşıyor.
ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY 2019 mali yılında sponsorluk ve reklam faaliyetlerine özel bir sayfa açıyor: Alman motor yağları ve katkı maddeleri uzmanı, MotoGP, dünya hentbol şampiyonası ve buz hokeyi dünya şampiyonasının ardından Formula 1'e de giriyor.
YENİ SAYI ÇIKTI! 08/02/2019
ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. 'Hentbol ateşi'ne özel sayfaların ayrıldığı derginin bu sayısında ayrıca sektörden en son haberlere, kış sporlarına, yeni çıkan ürünlere de yer veriliyor.
ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY Bathurst 12 Saat, ocak ayının son günü yapıldı. Avustralya'daki dayanıklılık yarışıyla beraber petrol ve katkı uzmanı LIQUI MOLY için de yeni sezon başlamış oldu. Pazarlama Direktörü Peter Baumann, “Bu yarışlardaki varlığımız elbette Avustralya’daki işlerimizin tanıtımına yardımcı oluyor, ancak aynı zamanda dünya çapında da bir etki bırakıyor” diye konuştu.
OCAK 2019 - Würth Grubu’nun bir parçası olan LIQUI MOLY ilk yılında yeni bir rekor ciroya imza attı. Almanya’nın en iyi motor yağı markası 544 milyon euro ciro kaydetti. Bu rakamın önceki yılla kıyaslandığında sadece yüzde ikilik bir fark olduğunu belirten LIQUI MOLY CEO'su Ernst Prost, “Uluslararası ticaret anlaşmazlıkları, sıcak yaz ve artan maliyetler, özellikle de çarpıcı biçimde artan ham petrol fiyatlarının tümü, kazanç artışımızın önemli ölçüde yavaşlamasına neden oldu” dedi.
OCAK 2019 - LIQUI MOLY yeni yılın ilk günleriyle birlikte kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. Dergide sektörden en son haberlere, kış sporlarına, yeni çıkan ürünlere ve bu mevsimde yaşanacak zorluklara karşı alınacak önlemlere yer veriliyor.