RSS

Haberler

Yağ üreticisi, Almanya'nın en büyük motor yayınlarının okurları tarafından, en sevilen yağ markası olarak ödüllendirildi.
3 Sezondur desteklediğimiz BC Vision Motorsport takımı 2021 sezonunun ilk rallisi olan ve aynı zamanda Şevki Gökerman Kupası’nın ilk rallisi olan Bodrum Rallisi’ni Burak Çukurova-Vedat Bostancı ikilisi ile Genel Klasman 1. liği ile tamamladı.
Benzinli motorunuzdan daha fazla güç almak istiyorsanız, LIQUI MOLY sizin için kimyasal bir chip tuning çözümü geliştirdi!
BC Vision Motorsport Takımı’nın Şampiyon Ekibi Burak Çukurova - Vedat Bostancı, 2020 Sezonunda ikinci startlarını İtalya‘da Rally Ciocco ile aldı.
Avrupa’da 2020 yılının ilk rallisi olan Rally Roma di Capitale Rallisi 24-26.07.2020 tarihinde düzenlendi.
2019 FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın 11. ayağı Türkiye Rallisi, 12-15 Eylül tarihleri arasında Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Marmaris merkezli olarak Muğla çevresinde düzenlendi.
AĞUSTOS 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını okurlarıyla paylaştı. Dergide Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletindeki Hockenheim'da düzenlenen yarışlar kapağa taşındı.
TEMMUZ 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. Derginin bu ayki kapak konusuysa şirketin sponsorluğunu üstlendiği Bundesliga Hentbol Ligi oldu.
MAYIS 2019 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. 'Savaş ölüm, barış hayattır' sözlerini öne çıkaran derginin sunuş yazısında LIQUI MOLY yönetici Ortağı Ernst Prost, uluslarası gelişmelere değiniyor.
NİSAN 2019 - Otomotiv endüstrisi sektöründe dünyanın en büyük üçüncü fuarı “Automechanika Istanbul” 4 -7 Nisan 2019 tarihleri arasında ülkemiz üreticilerine bir kez daha tüm gücünü dünyaya gösterme fırsatı sundu.