RSS

Haberler

ARALIK 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin aralık sayısında sektörden en son haberlere, yeni çıkan ürünlere ve kış mevsiminde yaşanacak zorluklara karşı alınacak önlemlere yer veriliyor.
KASIM 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin kasım sayısında sektörden en son haberlere, yeni çıkan ürünlere ve kış öncesi son hazırlıklara yer veriliyor.
LIQUI MOLY NBA'DE! 07/10/2018
EYLÜL 2018 - Alman motor yağı ve katkı maddeleri devi LIQUI MOLY, NBA takımı Chicago Bulls ile iki yıllık reklam sözleşmesi imzaladı.
EYLÜL 2018 - LIQUI MOLY, eyllül ayı ile birlikte yeni bir rekora imza atıyor. Alman motor yağı ve katkı maddeleri devinin Genel Müdürü Ernst Prost, Automechanika fuarında yaptığı açıklamada “İlk kez 500 milyon Euro'nun üzerinde bir ciroya sahip olacağız" dedi.
EYLÜL 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin eylül sayısında sektörden en son haberlere yer veriliyor.
AĞUSTOS 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin ağustos sayısında, markanın üç rengi; mavi, kırmızı ve beyaz kapağa taşındı.
TEMMUZ 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin temmuz sayısında, MercedesCup tenis turnuvasını kapağına taşıdı.
HAZİRAN 2018 - LIQUI MOLY, 9-17 Haziran tarihleri arasında Stuttgart'ta gerçekleşen MercedesCup tenis turnuvasının sponsorluğunu üstlendi. LIQUI MOLY Pazarlama Direktörü Peter Baumann, "Tedarikçiler ve müşterilerle kurulan uzun süreli ortaklıklar bizim için oldukça önemli" dedi.
MAYIS 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin haziran sayısında, Danimarka'da düzenlenen IIHF Buz Hokeyi'ni kapağına taşıdı.
MAYIS 2018 - Spor Toto Süper Lig'de 2016-2017 sezonundan itibaren dört büyük kulübe saha sponsoru olan Liqui Moly tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de spora destek olmaya devam ediyor.