({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

SEZONUN İLK YARIŞINDA BİRİNCİ SINIF PERFORMANS

Şubat 03, 2019

ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY Bathurst 12 Saat, ocak ayının son günü yapıldı.  Avustralya'daki dayanıklılık yarışıyla beraber petrol ve katkı uzmanı LIQUI MOLY için de yeni sezon başlamış oldu. 

2013'ten beri Mount Panorama Circuit'teki 12 saatlik yarışı destekleyen LIQUI MOLY, bu yıl da geleneği bozmadı ve yarış arabalarının her birinin ön camında mavi-kırmızı logosuyla yer aldı. 

Şirketin Pazarlama Direktörü Peter Baumann, “Bu yarışlardaki varlığımız elbette Avustralya’daki işlerimizin tanıtımına yardımcı oluyor, ancak aynı zamanda dünya çapında da geniş bir etki bırakıyor” diye konuştu. 

Dayanıklılık yarışı son yıllarda düzenli bir uluslararası fikstür olarak kuruldu. Takımlar tüm kıtalardan geliyor, bu nedenle farklı ülkelerin medya kuruluşları da etkinliği duyuruyor.

''ABD'deki 24 Saat Daytona'dan sonra, LIQUI MOLY Bathurst 12 Saat, yılın en büyük dayanıklılık yarışıdır'' diyen Peter Baumann şunları söyledi: “Bathurst’e katılımımız, yağ ve katkı maddelerinde birinci sınıf performansa sahip olduğumuzu kanıtlıyor. LIQUI MOLY bu yarışa en az 2022 yılına kadar devam edecek. Bu süre, sponsorluğumuzun ne kadar başarılı olduğunu ve uzun vadeli ortaklıkları sürdürmenin bizim için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.”