({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

AUTOMECHANIKA ISTANBUL'DA LIQUI MOLY SHOW

Nisan 10, 2019

NİSAN 2019 - Otomotiv endüstrisi sektöründe dünyanın en büyük üçüncü fuarı “Automechanika Istanbul” 4 -7 Nisan 2019 tarihleri arasında ülkemiz üreticilerine bir kez daha tüm gücünü dünyaya gösterme fırsatı sundu.

Dev Alman fuar organizatör firmaları Deutsche Messe ile Messe Frankfurt’un her yıl İstanbul’da beraber düzenlediği Automechanika Istanbul, 130 ülkeden 48,737 sektör profesyonelini 38 ülkeden 1400 lokal ve uluslararası otomotiv endüstrisi firmasını bir araya getirdi.

Fuar bu yıl yüzde altı artış gösteren ziyaretçi oranı ile kendine ait rekorlara bir yenisini ekledi.

Liqui Moly Türkiye olarak biz de, Alman Pavillonu 7. holde yerimizi aldık. Fuara Türkiye otomotiv satış ve satış sonrası hizmeti veren çok sayıda ziyaretçinin yanı sıra yakın ülkelerden de yoğun katılım oldu. 7.Holün en büyük standında tüm ürün gruplarını sergileme fırsatı bulduk. Standımıza ziyaretçi sayısı da fuar katılım rekoruna benzer şekilde çok yüksek gerçekleşti. Yurtiçinden çok sayıda tamirci, otomotiv özel ve yetkili servisi, parça perakendeci-toptancıları ve otomotivin önde gelen üretici-temsilci markalarının ziyaretinden çok memnun kaldık. Ziyaret eden değerli misafirlerimize teşekkür ediyor, ilişkilerimizin artarak sürmesini diliyoruz.