({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

LIQUI MOLY AUTOMECHANIKA ISTANBUL FUARI'NDA

Mart 07, 2019

MART 2019 -  Frankfurt ve Shanghai'dan sonra dünyanın en büyük üçüncü otomotiv fuarı olan Uluslararası Automechanika İstanbul için geri sayım başladı. Deutsche Messe ve Messe Frankfurt Istanbul işbirliği ile gerçekleştirilen fuar, 13. kez 4 – 7 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Alman motor yağları ve katkı maddeleri uzmanı Liqui Moly, sektörün en önemli buluşma platformuna Alman üreticilerinin bulunduğu yedinci salonda, A125 nolu standda katılacak.

Geçtiğimiz yıl 37 ülkeden 1,351 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 45,979 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul 2019'da da katılımcı rekorunun kırılması bekleniyor. 

Türkiye’nin en önemli uluslararası fuarı olma niteliğini taşıyan Automechanika Istanbul, 2018 yılında Almanya’dan Çin’e kadar yaklaşık 12 ülke pavilyonunda, ülkelerin yerel üretimlerinden en yeni ve farklı ürünlerini sergilemişti. Fuarda bu yıl da Alman, İspanyol, İtalyan, Kore, Çin, Hong Kong, Tayvan Pavilyonları onaylandı.