({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

LIQUI MOLY DİSTRİBÜTÖRLERİ TOPLANTISI İSTANBUL'DA YAPILDI

Nisan 10, 2019

NİSAN 2019 - Liqui Moly'nin geleneksel bölgesel distribütörler toplantısı 8-9 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Bomonti Hilton Otel'de yapıldı.  

Toplantıyı düzenleyen Liqui Moly Almanya merkezi; başlıca Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden Afganistan, Bahreyn, Bangladeş, Birleşik Arap Emirliği, Cezayir, Fas, Irak, İran, Kuveyt, Lübnan, Libya, Hindistan, Mısır, Nijerya, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Tanzanya Liqui Moly distribütörlerini davet etti.  

Toplantıya ayrıca Türki Cumhuriyetlerden Türkmenistan ve Avrupa ülkelerinden Yunanistan ve Türkiye Liqui Moly distribütörleri katıldı.  

İki gün süren toplantıda Liqui Moly İhracat Müdürü Salvatore Coniglio, Motosiklet Ürünleri Yöneticisi Carlos Trave, Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Sascha Jardel, Türkiye'den de sorumlu Bölge Müdürü İbrahim Memiş başta Liqui Moly stratejisi olmak üzere, ürün segmentasyonu, satış stratejileri, sosyal medya aktiviteleri, satış kanalları yeni trendleri ve talep yaratmak konularında ilgi çekici ve heyecanlandıran sunumlar yaptılar.  

BÜYÜK AİLE İSTANBUL'DA...  

Distribütörler akşam yemeklerini ilk gün canlı müzik eşliğinde Bomonti Ada ve ikinci gün Boğaziçi'nde tekne turu sonrasında Bebek Balıkçısı'nda yaptılar.  

Çok verimli geçen toplantıda ülke distribütörleri yeni trendler, teknolojik gelişmeler, yeni ürünler konularında bilgi sahibi olmalarının yanında, ülkeler arasında işbirliği fırsatlarına da ulaştılar.   Liqui Moly Türkiye olarak bu büyük aileyi ağırlamaktan büyük zevk duyduk.