({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
RSS

Haberler

ŞUBAT 2019 - LIQUI MOLY Bathurst 12 Saat, ocak ayının son günü yapıldı. Avustralya'daki dayanıklılık yarışıyla beraber petrol ve katkı uzmanı LIQUI MOLY için de yeni sezon başlamış oldu. Pazarlama Direktörü Peter Baumann, “Bu yarışlardaki varlığımız elbette Avustralya’daki işlerimizin tanıtımına yardımcı oluyor, ancak aynı zamanda dünya çapında da bir etki bırakıyor” diye konuştu.
OCAK 2019 - Würth Grubu’nun bir parçası olan LIQUI MOLY ilk yılında yeni bir rekor ciroya imza attı. Almanya’nın en iyi motor yağı markası 544 milyon euro ciro kaydetti. Bu rakamın önceki yılla kıyaslandığında sadece yüzde ikilik bir fark olduğunu belirten LIQUI MOLY CEO'su Ernst Prost, “Uluslararası ticaret anlaşmazlıkları, sıcak yaz ve artan maliyetler, özellikle de çarpıcı biçimde artan ham petrol fiyatlarının tümü, kazanç artışımızın önemli ölçüde yavaşlamasına neden oldu” dedi.
OCAK 2019 - LIQUI MOLY yeni yılın ilk günleriyle birlikte kurumsal dergisinin yeni sayısını takipçileriyle paylaştı. Dergide sektörden en son haberlere, kış sporlarına, yeni çıkan ürünlere ve bu mevsimde yaşanacak zorluklara karşı alınacak önlemlere yer veriliyor.
ARALIK 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin aralık sayısında sektörden en son haberlere, yeni çıkan ürünlere ve kış mevsiminde yaşanacak zorluklara karşı alınacak önlemlere yer veriliyor.
KASIM 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin kasım sayısında sektörden en son haberlere, yeni çıkan ürünlere ve kış öncesi son hazırlıklara yer veriliyor.
LIQUI MOLY NBA'DE! 07.10.2018
EYLÜL 2018 - Alman motor yağı ve katkı maddeleri devi LIQUI MOLY, NBA takımı Chicago Bulls ile iki yıllık reklam sözleşmesi imzaladı.
EYLÜL 2018 - LIQUI MOLY, eyllül ayı ile birlikte yeni bir rekora imza atıyor. Alman motor yağı ve katkı maddeleri devinin Genel Müdürü Ernst Prost, Automechanika fuarında yaptığı açıklamada “İlk kez 500 milyon Euro'nun üzerinde bir ciroya sahip olacağız" dedi.
EYLÜL 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin eylül sayısında sektörden en son haberlere yer veriliyor.
AĞUSTOS 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin ağustos sayısında, markanın üç rengi; mavi, kırmızı ve beyaz kapağa taşındı.
TEMMUZ 2018 - LIQUI MOLY kurumsal dergisinin temmuz sayısında, MercedesCup tenis turnuvasını kapağına taşıdı.