LIQUI MOLY Jant Temizleyici için fiyat-performans zaferi

July 27, 2023

 

LIQUI MOLY Jant Temizleyici, karmaşık bir test prosedüründe üst düzey bir bakım ürünü olduğunu kanıtladı. KÜS otomotiv uzman kuruluşu tarafından desteklenen AutoBild ve AutoBild Klassik uzmanları, farklı üreticilere ait fiyatı 10 Avro altındaki toplam on bir jant temizleyiciyi test etti ve bunları temizleme performansı, işleme/taşıma/pratiklik ve malzeme uyumluluğu açısından değerlendirdi.

 

Temizleme performansı


LIQUI MOLY Özel Jant Temizleyici, inatçı fren tozu kalıntıları veya yoldaki kirler için temizleme performansı kategorisinde etkinliğini kanıtladı. Özel formülü ile en inatçı kirleri bile zahmetsizce çıkarır ve jantlara yeni bir parlaklık kazandırır.

Kapsamlı ve etkili bir sonuçla, olası 120 üzerinden 101 puan aldı.

 

İşleme, taşıma ve pratiklik


Özel Jant Temizleyici, işleme, taşıma ve pratiklik kategorisinde de çok iyi bir puan aldı. Kullanışlı şişesi kullanımı kolaylaştırır ve temizleyici yüzeylere çok iyi yapışır. Temizlenen jantlara hedefli bir şekilde dozajlanıp uygulanabilir.

30 üzerinden 28 puan alan Özel Jant Temizleyici bu kategoride en yüksek sonucu elde etti.

 

Malzeme Uyumluluğu


LIQUI MOLY Özel Jant Temizleyicinin diğer bir avantajı da malzeme uyumluluğudur. Bazı jant temizleyiciler jantın yüzeylerine veya çevresindeki parçalara saldırır ve en kötü senaryoda onarılamaz hasara bile neden olabilir. Özel Jant Temizleyicimiz ise krom veya alüminyum gibi hassas malzemeleri korumak için geliştirilmiştir.

Sonuç olarak, bu kategoride olası 50 değerlendirme puanının 43'ünü aldı.

Yorumunuzu Bırakın