AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2024 KAPILARINI AÇTI

May 24, 2024

23.MAYIS 2024 - Otomotiv endüstrisi sektöründe dünyanın en büyük üçüncü fuarı “Automechanika Istanbul” 22 -26 MAYIS 2024 tarihleri arasında ülkemizde otomotiv sanayisinin büyüklüğünü tüm gücünü dünyaya gösterme fırsatı sundu.

Türkiye’nin en büyük uluslararası ticaret fuarı Automechanika Istanbul, bu yıl 17. kez sektörün en önemli oyuncularını bir araya getiriyor.  Automechanika Istanbul 2024 fuarı, dört gün boyunca 35 farklı ülkeden 1.400’ün üzerinde katılımcı firmayı ağırlayacak. Hem tedarik hem de satın alma tarafında en güçlü küresel oyuncuları ağırlayan fuar, tüm zamanların en büyük iş hacmine ulaşmayı hedefliyor.

 

 

 

Egemot Otomotiv olarak biz de, 11. Hol D175 nolu stadımızda yerimizi aldık. Fuarın 2.günü olmasına rağmen Türkiye otomotiv satış ve satış sonrası hizmeti veren çok sayıda ziyaretçinin yanı sıra yakın ülkelerden de yoğun katılım var. Standımıza ziyaretçi sayısı oldukça yüksek. Ziyaret eden değerli misafirlerimize teşekkür ediyor, tüm ekibimizle yeni ziyaretçilerimizi dört gözle bekliyoruz.

 

Yorumunuzu Bırakın