({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

LIQUI MOLY NBA'DE!

Ekim 07, 2018

EYLÜL 2018 - Alman motor yağı ve katkı maddeleri devi LIQUI MOLY, NBA takımı Chicago Bulls ile iki yıllık reklam sözleşmesi imzaladı.

LIQUI MOLY Pazarlama Müdürü Peter Baumann, “Bu, Kuzey Amerika'daki en büyük sponsorluk programımızdır” dedi. Chicago Bulls ile yapılan işbirliğinin, sadece ABD'de yapılan ir yatırım olmadığını unun ötesinde anlamlar ifade ettiğini belirten Peter Baumann, “NBA, dünya çapında oyunları izlenen yüz milyonlarca takipçisi olan popüler basketbol ligidir. Dahası, Chicago Bulls'un sadece Kuzey Amerika'da değil Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya'da da çok sayıda sadık hayranı var. Kulübün kendisi dünya çapında 175 milyon hayrana sahip. Bu, ABD'deki diğer profesyonel ekiplerden daha fazla” diye konuştu.

BİZİM İÇİN MÜKKEMMEL BİR ORTAK!

Baumann şöyle konuştu: “Cazip bir spor, tanınmış bir lig ve güçlü bir takipçiyle harika bir takım. Bu bizim için mükemmel bir kombinasyon. Bu işbirliğinin amacı, LIQUI MOLY'nin profilini özellikle Kuzey Amerika'da değil, aynı zamanda diğer bölgelerde de yükseltmektir. Uluslararası yönelimleriyle, hem Chicago Bulls hem de LIQUI MOLY kendi alanlarında dünya markalarıdır. Özetle, üçlü bir ortak bulduğumuz için çok mutluyuz. Küresel ve geniş kapsamlı bir pazar payına sahip olan üstün bir marka, bizim için mükemmel bir ortaktır.”