({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
RSS

Haberler

Kanal Yapılanması 05.09.2016
Liqui Moly Türkiye Distribütörü Egemot Otomotiv olarak, markanın yaygınlığının sağlanması, ürünlerin her yerde bulunması ve sürekliliği sağlamak üzere bir kanal yapılanmasına başladık.
EYLÜL 2016 - Alman ticaret dergisi Profi Werkstatt okuyucuları en iyi motor yağı üreticisi olarak LIQUI MOLY'yi seçti. Okuyuculara göre LIQUI MOLY ürünleri sadece otomobil sürücüleri için değil, aynı zamanda ticari araçlar için de üstün bir performans sunuyor.
TEMMUZ 2016 - Temiz motor, daha az yakıt ve daha az sorun demektir. Bunun yolu da LIQUI MOLY ürünlerinden geçiyor. Bu sadece testlerle değil, son kullanıcılar tarafından da kanıtlanmıştır. Almanya'da kamyon taşımacılığı şirketi işleten Dirk Sauer bu kullanıcılardan sadece biri...
HAZİRAN 2016 - Alman motor yağı ve katkı maddesi uzmanı LIQUI MOLY, 6-10 Temmuz tarihleri arasında Amsterdam'da düzenlenecek olan Avrupa Atletizm Şampiyonalarını “Uluslararası Ortak” olarak destekleyecek.
MAYIS 2016 - Alman motor yağı ve katkı maddesi uzmanı LIQUI MOLY, nisan ayı itibariyle yaklaşık 60 yıllık tarihi boyunca en yüksek ciroya ulaştı.
NİSAN 2016 - Çin’de yüzlerce markanın oluşturduğu motor yağı denizinden Alman markası LIQUI MOLY, ‘1 Numara’ olarak çıktı. Ülkenin ‘Araba Servisi ve Bakımı’ adlı dergisinin yaptığı en iyi motor yağı markası anketinde okurlar LIQUI MOLY’i seçti. Firmanın ülkedeki sorumlu Robert Niegel, “Çin'de daha önce böyle bir ödül almamıştık” dedi.
NİSAN 2016 - LIQUI MOLY favori motor yağı markası olmaya devam ediyor. Almanya'daki dört büyük otomobil dergisinin okurları LIQUI MOLY'i üst üste altıncı kez en iyi marka olarak seçti.
MART 2016 - Alman motor yağı ve katkı maddesi uzmanı LIQUI MOLY geçen yılki cirosunu rekor seviyeye çıkardı. 20 milyon euroluk bir artış sağladı. Bu büyüme, kilit pazarlardaki sorunlu koşullara rağmen elde edildi. LIQUI MOLY yönetici ortağı Ernst Prost, “Benim için yeni çalışanları sayısı, cirodaki artıştan daha önemli” dedi.
ŞUBAT 2016 - Motor yağı ve katkı maddesi uzmanı LIQUI MOLY, Japon dıştan takma motor üreticisi Tohatsu Corporation için özel bir yağ üretecek: Tohatsu 4-Stroke Outboard Oil. LIQUI MOLY denizcilik sektörü sorumlusu Jan Volk, “Tohatsu Corporation'un bizi seçmesinden gurur duyuyoruz. Böyle bir girişim, iki güçlü markanın güçlerini birleştirdiğini gösteriyor" dedi.
OCAK 2016 - Almanya’nın iki ticaret dergisi Autohaus ve Auto Service Praxis tarafından yapılan ‘en iyi sıvı yağ’ araştırmasının sonucu yayınlandı. 1000 okurun katıldığı ankette LIQUI MOLY en iyi marka seçildi.