STUTTGART’TA LIQUI MOLY RÜZGARI

June 27, 2018

HAZİRAN 2018 - LIQUI MOLY, 9-17 Haziran tarihleri arasında Stuttgart'ta gerçekleşen MercedesCup tenis turnuvasının sponsorluğunu üstlendi. LIQUI MOLY Pazarlama Direktörü Peter Baumann, "Tedarikçiler ve müşterilerle kurulan uzun süreli ortaklıklar bizim için oldukça önemli" dedi.

MercedesCup, ATP Dünya Turu'ndaki birkaç çim kortu turnuvasından biri. Bu da katılımcıların ilgisinin yüksek düzeyde olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla izleyicilerin ilgisi medyayı de cezbediyor.

 

POPÜLER İSİMLER YARIŞTI

Bu sene sahneye çıkan isimlerden Fransız tenisçi Lucas Pouille geçtiğimiz yılın galibi olmuştu. Ancak gözler daha çok 20 Grand Slam şampiyonluğu bulunan Roger Federer üzerindeydi. 

Turnuvanın diğer popüler isimleriyse Björn Borg, Ivan Lendl, Andre Agassi, Michael Stich, Thomas Muster ve Rafael Nadal şeklinde sıralandı.

“Uluslararası etkinlikler bizim için her zaman çok önemli oldu” diye konuşan LIQUI MOLY Pazarlama Direktörü Peter Baumann, "Almanya'daki en popüler motor yağı markası olarak, sadece iç pazarda zirvede olmak istemiyoruz: dünyanın her yerinde zirveye çıkmak istiyoruz. Markamız Stuttgart'ta, kameraların, stantların arka ve yan taraflarındaki panoların en önemli noktalarında yer aldı’’ dedi.