RSS

Haberler

HAZİRAN 2016 - Alman motor yağı ve katkı maddesi uzmanı LIQUI MOLY, 6-10 Temmuz tarihleri arasında Amsterdam'da düzenlenecek olan Avrupa Atletizm Şampiyonalarını “Uluslararası Ortak” olarak destekleyecek.
MAYIS 2016 - Alman motor yağı ve katkı maddesi uzmanı LIQUI MOLY, nisan ayı itibariyle yaklaşık 60 yıllık tarihi boyunca en yüksek ciroya ulaştı.
NİSAN 2016 - Çin’de yüzlerce markanın oluşturduğu motor yağı denizinden Alman markası LIQUI MOLY, ‘1 Numara’ olarak çıktı. Ülkenin ‘Araba Servisi ve Bakımı’ adlı dergisinin yaptığı en iyi motor yağı markası anketinde okurlar LIQUI MOLY’i seçti. Firmanın ülkedeki sorumlu Robert Niegel, “Çin'de daha önce böyle bir ödül almamıştık” dedi.
NİSAN 2016 - LIQUI MOLY favori motor yağı markası olmaya devam ediyor. Almanya'daki dört büyük otomobil dergisinin okurları LIQUI MOLY'i üst üste altıncı kez en iyi marka olarak seçti.
MART 2016 - Alman motor yağı ve katkı maddesi uzmanı LIQUI MOLY geçen yılki cirosunu rekor seviyeye çıkardı. 20 milyon euroluk bir artış sağladı. Bu büyüme, kilit pazarlardaki sorunlu koşullara rağmen elde edildi. LIQUI MOLY yönetici ortağı Ernst Prost, “Benim için yeni çalışanları sayısı, cirodaki artıştan daha önemli” dedi.
OCAK 2016 - Almanya’nın iki ticaret dergisi Autohaus ve Auto Service Praxis tarafından yapılan ‘en iyi sıvı yağ’ araştırmasının sonucu yayınlandı. 1000 okurun katıldığı ankette LIQUI MOLY en iyi marka seçildi.