ŞANZIMAN - HİDROLİK YAĞLARI

Şanzıman Yağları, şanzımanlar, diferansiyeller ile dişli kuruları ve güç aktarım organlarının hayat suyudur. Vücuttaki kan gibi çalışan ekipman içinde dolaşır ve çok çeşitli görevleri yerine getirir.

Kaliteli yağlar sadece iki metal yüzeyin birbirine temasını engellemekle kalmaz.

  • Temizleme
  • Pas ve korozyona karşı koruma
  • Soğutma
  • Egzoz emisyonlarının azaltılması ve çevrenin korunması
  • Yakıt tüketimini azaltma

gibi fonksiyonları da başarıyla yerine getirir. LIQUI MOLY şanzıman yağları bu görevleri yerine getirmek üzere özel olarak dizayn edilmiş kimyasal bileşimlerdir, en üst teknolojiye sahip sentetik baz yağlar ve katıklar ile üretilmiştir.

LIQUI MOLY transmisyon yağları aynı zamanda tüm araç üreticilerinin en son teknoloji araç modellerinde, bağımsız test kuruluşları tarafından test edilmiş ve araç üreticilerinin resmi onaylarını kazanmıştır. 

sırala
göster sayfa başına
Özelliklere Göre Filtrele
  • 1 Kolideki Miktar
  • 6

LIQUI MOLY Yarış Tipi Fren Hidroliği 500 ml (21172)

Aşırı çalışma koşulları için geliştirilmiş sentetik fren hidroliği.

LIQUI MOLY Direksiyon ve Merkezi Sistem Hidrolik Yağı 2500 (3667)

LIQUI MOLY merkezi hidrolik sistem yağları en yüksek teknik gereksinimleri karşılar ve çok çeşitli otomotiv uygulamaları için uygundur. Özellikle PSA grubu araçların üretici taleplerini tam karşılar.

LIQUI MOLY Haldex Yağı (21419)

Audi, Opel, Seat, Škoda, Volkswagen ve Volvo'dan Haldex kaplinlere (quadro- 4motion vs.) sahip dört tekerlekten çekiş sistemleri için.

LIQUI MOLY Otomatik Şanzıman Yağı Top Tec ATF 1200 (3681)

Top Tec ATF 1200, en son yüksek performanslı katkı maddeleri ile birlikte sentetik HC baz yağlarına dayanan en yeni nesil otomatik dişli yağıdır.

LIQUI MOLY Otomatik Şanzıman Yağı Top Tec ATF 1200 G (9703)

Otomatik şanzımanlar, manuel vitesli şanzımanlar, direksiyon sistemleri, otomobil ve ticari araç sektöründe kullanılan hidrolik ve yanal tahrikler için geliştirilmiştir.

LIQUI MOLY Otomatik Şanzıman Yağı Top Tec ATF 1400 (3662)

TOP TEC ATF 1400 Otomatik Şanzıman Yağı (3662) 1 LİTRE Yeni nesil yüksek performanslı sentetik otomatik şanzıman yağıdır.