ARAÇ BAKIM / TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ

sırala

LIQUI MOLY Kemirgenlerden Koruma Spreyi 200 Ml. (1515)

Motor bölmesinde kemirgenlerin dikkatine çeken koku izlerini önlemek için aromatik madde karışımı.

LIQUI MOLY Radyatör Antifrizi G12+ Konsantre (KFS12+) Kırmızı 1 l (21145)

Binek araçlarda, ticari araçlarda, motosikletlerde, otobüslerde, tarım makinelerinde başta alüminyum yüksek performanslı motorlar olmak üzere tüm soğutma sistemleri ve motorları ile bu kalitede soğutma sistemi koruması gerektiren sabit motor ve ekipmanlarda kullanıma uygun soğutma sıvısı.

LIQUI MOLY Radyatör Antifrizi RAF 11 (G11) Mavi 5 l (8809)

Etilen glikol bazlı kullanıma hazır karışım. Antifriz maddesi amin, nitrit veya fosfat içermez ve özel inhibitörleri sayesinde donma, korozyon ve aşırı ısınmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Tüm yıl boyunca güvenli araç kullanımı sağlar

LIQUI MOLY Radyatör Antifrizi RAF 12+ (G12+) Kırmızı 5 l (8810)

Binek araçlarda, ticari araçlarda, motosikletlerde, otobüslerde, tarım makinelerinde başta alüminyum yüksek performanslı motorlar olmak üzere tüm soğutma sistemleri ve motorları ile bu kalitede soğutma sistemi koruması gerektiren sabit motor ve ekipmanlarda kullanıma uygun soğutma sıvısı.

LIQUI MOLY Deri Bakım Kremi 250 ml (1554)

Otomotiv sektöründeki tüm deri yüzeyler, ev, hobi, deri giysiler ve deri bileşenler için deri bakım kremi.

LIQUI MOLY Krom Parlatma Kremi 250 ml (1529)

Otomobil, kamyonet, motosiklet ve bisiklet vb. araçların krom ve dekoratif metal parçaların temizliği ve bakımında kullanılır.

LIQUI MOLY Plastik Yüzey Bakım ve Temizleyici Sprey 500 ml (1536)

Özellikle otomotiv sektörü, kampçılar, tekneler, spor malzemeleri ve evdeki tüm plastik kaplamaların bakımı ve korunması için. kullanılan derin temizlik spreyi. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

LIQUI MOLY Ekran Temizleyici 100 ml (21634)

Yeni nesil göstergeler, dokunmatik ekranlar, akıllı telefonlar, tabletler, TV ve PC ekranları ve emici olmayan yüzeylerin çoğu için köpük temizleyici

LIQUI MOLY Hızlı Parlaklık Cilası 500 ml (21611)

Motorlu araçlarda, ticari araçlarda, iki tekerlekli araçlarda ve teknelerde temiz boyalı yüzeylerin bakımı ve korunması için. Düz plastik yüzeylerde olduğu gibi çelik ve alüminyum jantlarda da parlatma amaçlı kullanılabilir.

LIQUI MOLY Motor Bölmesi Temizleyici 400 ml (3326)

Yüksek yıkama ve temizleme etkisi ile motor bölmesini temizler. Yağlı ve yağlı kirleri, katran ve fren tozunu çözer. Kloroflorokarbonlar (CFC'ler) içermez.

LIQUI MOLY Motor Üst Temizleyici / Parlatıcı 400 ml (3327)

Motor bölmesini korumak için çok parlak, su itici koruyucu kaplama. Motor yeni gibi görünecek. Korozyonu önler ve kir tutmaz. Motoru, ateşleme kablolarını ve agregaları ıslaklıktan korur. Kauçuk ve plastik parçalarla uyumludur.

LIQUI MOLY Silah Bakım Spreyi (4390)

Tabancaları, makineleri, aletleri, metal bileşenleri, aletleri ve çok daha fazlasını aşınma, pas ve korozyona karşı korur, yağlar ve korur.

LIQUI MOLY Silah Bakım Yağı -Gresi (24391)

Tabancaları, makineleri, aletleri, metal bileşenleri, aletleri ve çok daha fazlasını aşınma, pas ve korozyona karşı korur

LIQUI MOLY Susturucu Temizleyici (24395)

Silah Susturuculardaki inatçı yanma kalıntılarını hızla ve tamamen çözmek ve nötralize etmek için sulu özel yüzey aktif madde solüsyonu.